Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
TÜM ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ!
ALIŞVERİŞ SEPETİ
Sepetinize ürün eklemediniz
Toplam:
0.00 TL

Hakkımızda

ADIYAMAN DENİZ TEKSTİL, KURULDUĞU İLK GÜNDEN BERİ OLUŞTURDUĞU İLKLERİ SUNMA, ÖNCÜ OLMA VE LİDERLİK ETME ÖZELİKLERİNİ BAŞARI İLE GELİŞTİRMEYE DEVAM EDECEKTİR.

ADIYAMAN DENİZ TEKSTİL, değişim gerekliliğini önceden okuyan, hızlı değişim sürecinde duracağı yeri doğru tespit ederek büyüme odaklı stratejiler geliştiren, yatırımlarıyla ülke ekonomisine katkıda bulunan kurumsal kültürün bir parçası olarak toplumsal alandaki tasarımda, sunumda pazarlama faaliyetlerinde, tanıtımda, satış sonrasında Kalite sunmayı hedef edinen, iş ortakları, müşterileri ve tüketicileri ile güvene dayalı ilişkiler kurarak sürdüren bir misyona sahiptir. ADIYAMAN DENİZ TEKSTİL; verimliliğe odaklı, paylaşımcı, çevre alanında tüm önlemlere haiz, eğitim sağlık kültür sanat spor gibi alanlara destek veren ve sektörüne örnek bir kuruluştur.

Değişimleri öngören dinamik yapısıyla ADIYAMAN DENİZ TEKSTİL, liderlik, öncülük ve yaratıcılık vizyonuna sahiptir. Türkiye’ye duyduğumuz güvenle uygulamakta olduğumuz odaklanma ve değişimi yönlendirebilme stratejisi bu vizyonun bir parçasıdır. Grubumuz; yatırımları ile ülke ekonomisinin lider katılımcılarından biri olmayı, büyüme ve karlılık potansiyelleri ile daha fazla katma değer yaratmayı, ekonomik büyümenin yanı sıra kurumsal vatandaşlık kültürünü geliştirerek sosyal gelişime katkıda bulunmayı ve örnek bir şirket olarak sektörüne öncülük etmeyi vizyon edinmiştir. Tüm bileşenleriyle ADIYAMAN DENİZ TEKSTİL, kurulduğu ilk günden beri oluşturduğu ilkleri sunma, öncü olma ve liderlik etme özeliklerini başarı ile geliştirmeye devam edecektir.


YUKARI ÇIK